1.FC SLOVÁCKO – FOTBAL FM 3:1 (0:0)

27. 8. 2006

1.FC SLOVÁCKO B – FRÝDEK-MÍSTEK 3:1 (0:0)
Ani ve třetím mistrovském utkání třetí ligy nedokázali fotbalisté Frýdku-Místku bodovat. Na půdě rezervy Slovácka neudrželi jednobrankové vedení.

V Kunovicích, kde hraje své domácí zápasy rezervní tým ligového Slovácka, nastoupili domácí fotbalisté opět s několika posilami z ligového áčka. Poprvé se domácí fanoušci roztleskali v 8. minutě, kdy z pravé strany odcentroval Šturma a volný Stýskala pálil nad branku hostí. Hosté poprvé zahrozili ve 26. minutě, kdy Literák vysunul Krpce, jeho zpětná přihrávka našla v šestnáctce domácích Česneky, jenže křižná střela frýdecko-místeckého záložníka prolétla kolem branky do zámezí. V 58. minutě zahrával standardní situaci Němec, Literák v šestnáctce Slovácka osobní souboj vyhrál a u zadní tyče se prosazuje Hrdlička – 0:1. V 63. minutě je srovnáno. Domácí zahrávali rohový kop a Kudela nedal Antošíkovi šanci. První bodový zisk Frýdku-Místku se začal rozplývat v 78. minutě, kdy krásnou individuální akci předvedl domácí Malchárek, který prošel přes tři hostující hráče a jeho střela z 25 metrů skončila přesně v šibenici. Tříbodovou pojistku pro domácí zajistil v 80. minutě Javorek, který využil malého důrazu Hrdličky. Po třech odehraných kolech se valcíři stále bez zisku bodu tísní na předposlední příčce tabulky. Ani ve čtvrtém kole je však nečeká lehký soupeř. V sobotu 2. září se ve Stovkách od 10.15 hodin představí rezerva ligového Baníku Ostrava.