ATLETICKÉ DRUŽSTVO MUŽŮ NA VÝBORNOU

atletika

6. 6. 2006

Naprosto nečekaný úspěch dosáhlo atletické družstvo mužů Slezanu Frýdek-Místek. Ve 2.kole II.ligy vybojovalo na stadiónu v Hodoníně po skvělém, bojovném výkonu všech závodníků výborné 2.místo. Dosáhlo tím svého zatímního nejlepšího výsledku za dobu účinkování v této soutěži. Z jednotlivců je nutno vyzdvihnout Miroslava Lepíčka, který zvítězil v bězích na 800 i 1500 m, doběhl 2. na 400 m překážek a ještě dopomohl k vítězství štafetě 4×400 m. Další vítězství vybojoval na trati 10 km chůze Josef Nejezchleba, kterého podpořili svými body i další chodci Roman Říha, Petr Říha a Petr Vronský. Mezi sprintery se prosadil na 100 i 200 m Tomáš Franta, Petr Vlček bodoval na 110 m překážek,400 m a v dálce, Jan Šrubař na 800 m, Miroslav Magnusek na 400 m. Ve stínu běžců a chodců nezůstal ani jediný vrhač výpravy Jan Hrabec, který se prosadil do finále ve vrhu koulí, v hodu diskem i kladivem. Další boje čekají na naše atlety v sobotu 10.června v Olomouci.