4. 10. 2004

Starší dorostenci BK Frýdek-Místek vstoupil prvními zápasy do nové sezóny.
2.10.04 Brno Černovice – BK Frýdek-Míste k 64:72 (33:42)
Olka 0, Henych 2, Stareček 10, Huser 0, Peter L. 22, Peter M. 18, Lepík 10, Rakszawski 0, Žilinský 10.

Do zápasu jsme nastoupili s chutí a v plné koncentraci. Počáteční nápor domácích se nám podařilo eliminovat a po první čtvrtině jsme již v podstatě kontrolovali vývoj zápasu. Po celé utkání jsme těsně vedli a nedovolili soupeři se dotáhnout. Klíčem k utkání bylo ubránit vynikajícího střelce soupeře, čehož se velmi dobře zhostil Radek Henych. Celé družstvo zahrálo velmi dobře.

3.10.04 BBK Brno – BK Frýdek-Místek 64:51 (36:25)

Nedělní zápas byl naprostým opakem sobotního. Nastoupili jsme nekoncentrovaní, ospalí a na utkání vnitřně nepřipravení. Za pět minut jsme prohrávali 1:12 a náš výkon v té chvíli byl skutečně tragický. Nehráli jsme kolektivně, obranný doskok téměř neexistoval a v útoku jsme byli zcela bezzubí. V druhém poločase se náš výkon poněkud zlepšil a soupeře jsme dotáhli na šest bodů, avšak následné chyby opět znamenaly zvýšení náskoku soupeře a tak jsme zcela zaslouženě prohráli se soupeřem, kterého bychom při našem standardním výkonu zcela jistě porazili. Přísnější měřítko snese pouze Lukáš Peter, naopak se vůbec nedařilo Jirkovi Lepíkovi.