Desátá výhra v řadě upevnila druhou pozici!

13. 11. 2005

Frýdek potvrdil roli favorita
KRÁLOVSKÉ NOVÉ SADY – FRÝDEK-MÍSTEK 0:4 (0:3)
Fotbalisté Frýdku rozhodli své utkání během prvního poločasu.
První střelecký pokus patřil domácím fotbalistům, ale v 7. minutě mířil Dohnal nad branku hostí. V 10. minutě udeřilo. Útočník hostí Sklenička našel před brankou soupeře volného Jordana a ten s přehledem otevřel skóre zápasu. O dvě minuty později našel zcela osamoceného Němce agilní Sklenička, jenže středopolař hostí svou šanci nevyužil. Ve 24. minutě zahrozil střelou z poza šestnáctky hostí domácí Růžička, brankář Jež jeho střelu kryl. Ve 38. minutě si výborně pokryl míč Sklenička, po jeho přihrávce rozradostnil hostující fanoušky Chlebek – 0:2. Těsně před poločasovým odchodem do kabin utekl po pravé straně Sklenička a svou třetí gólovou přihrávkou připravil šanci Chlebkovi, který hlavou skóroval potřetí. Po změně stran začali trochu aktivněji domácí hráči, jenže v 53. minutě byla střela Růžičky zablokována na rohový kop. Vzápětí nebezpečně vystřelil hostující Vojvodík a z následného útoku nastřelil brankáře hostí Chlebek. V 76. minutě odcentroval ze strany kapitán hostí Okleštěk, jenže hlavičkující Kluka mířil vedle hostující svatyně. Nakonec platilo heslo „Nedáš dostaneš“, kdy hosté v 77. minutě podnikli po levé straně rychlý protiútok a po Chlebkově přihrávce skóroval Němec – 0:4. Sedm minut před koncem utkání měl velkou příležitost hostující Sklenička, jenže nedokázal využít přihrávku od Chlebka. Poslední šanci ke skórování měl v nastaveném čase hráč Frýdku Myšinský, který nedokázal zužitkovat přihrávku Macury.
Frýdek-Místek: Jež – Jakub Myšinský, Adam, Jiří Prokeš, Pernikář – Chlebek (83. Žáček), Vojvodík, Němec, Polášek – Sklenička, Jordan (73. Macura). Trenér Karel Orel.