Dvě zlata pro Frýdek-Místek

Archiv

- BŠŠ Beskydská šachová škola

22. 4. 2015

V sobotu 18. dubna se ve Středisku volného času Klíč uskutečnil mezinárodní šachový turnaj "O Frymíkův pohár". Na startu se sešlo 65 dětí z CZE, POL a SVK, kteří krom celkového pořadí bojovali i o umístění v kategoriích do 9, 8, 7 a 6 let. Pro domácí Beskydskou šachovou školu skončil turnaj nejen organizačním úspěchem, ale také úspěchem sportovním.

V turnaji celkově zvítězil Martin Vašínek ziskem 6,0 bodů, z dívek byla nejlepší Lucie Fizerová. Gratulujeme Lucii a Martinovi ke sportovnímu úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci Frýdku-Místku!

Celou řadu dalších medailí získala Beskydská šachová škola v jednotlivých kategoriích.

1.místo – Lucie Fizerová (D9), Richard Stalmach (H9), Martin Vašínek (H8), Marek Fizer (H7)

2. místo – Kateřina Fárková (D9), Ella Hlostová (D8), Vladimír Kuča (H9), Ondřej Šigut (H7)

3. místo – Natálie Szusciková (D9), Sofie Tichá (D8), Skalická Anna, Jan Gnojek (H9)