FM – FRENŠTÁT 1:0 (1:0)

12. 2. 2006

FRÝDEK-MÍSTEK – FRENŠTÁT P/R 1:0 (1:0)
Ani v pátém kole zimního turnaje v Novém Jičíně nenašli fotbalisté Frýdku-Místku svého přemožitele a díky těsnému vítězství o jednu branku nad Frenštátem, se opět vyhoupli do čela tabulky.
Utkání, o čelo tabulky, na zimním turnaji v Novém Jičíně značně ovlivnilo počasí. Na zcela zasněženém terénu se i přesto hrálo kvalitní utkání. V úvodní pětačtyřicetiminutovce měli mírně navrch fotbalisté Frýdku, kteří se po čtvrthodince hry ujali vedení. To z pravé strany odcentroval Lubomír Němec a nikým nekrytý útočník Frýdku Přemysl Krpec překonal brankáře Frenštátu. Ve druhé půli se z nebe valila na hrací plochu jedna vločka za druhou a tempo hry začali udávat hráči Frenštátu, kteří se s nepříznivým stavem nechtěli smířit. Frýdek hrozil rychlými brejky a právě po jednom z 65. minuty mohlo být rozhodnuto. Krpec však svou šanci neproměnil. No a když i šance Frenštátu zůstaly buď na brankáři Madovi nebo na tyči, skončil duel, o prozatímní prvenství, ve prospěch fotbalistů Frýdku-Místku. V dalším kole se Frýdek střetne v sobotu 18. února od 11 hodin s domácím mužstvem.
Frýdek-Místek: Mada – Perníkář (59. Prokop), Odstrčilík, Literák, Jiří Prokeš – Matějka, Lubomír Němec, Vojvodík, Jordan (46. Lys) – Krpec, Mujaj (70. Hrdlička). Trenér Karel Orel.

Další zápasy skupiny A: Hranice – Vítkovice B : , Fulnek – Dolní Benešov 1:2, Český Těšín – Jakubčovice : .