FM – LHOTA U VSETÍNA 4:1 (1:0)

2. 4. 2006

Fotbalisté Frýdku v generálce uspěli
FRÝDEK-MÍSTEK – LHOTA U VSETÍNA 4:1 (1:0)

NOVÝ JIČÍN – Poslední přípravou před zahájením jarní části divize prošli fotbalisté Frýdku-Místku o minulém víkendu na umělé trávě v Novém Jičíně. Soupeřem jim byli hráči Lhoty u Vsetína.

Generálku na svůj první zápas sehráli hráči Frýdku-Místku v nedělním podvečeru v Novém Jičíně na umělé trávě. Soupeřem jím byli fotbalisté Lhoty u Vsetína, hrající I. A třídu. Do vedení se vacíři dostali v 19. minutě, když se po centru Matějky prosadil hlavou středopolař Jordan. Do konce první půle již branka nepadla. Po hodině hry zahrával Žáček rohový kop a po centru na zadní tyč se prosadil hlavou Hrdlička – 2:0. Potom přišly chvíle útočníka Přemysla Krpce. Nejprve překonal hostujícího brankáře po centru Martina Krpce, jak jinak v tomto střetnutí, než hlavou. V 81. minutě dostal P. Krpec míč za obranu soupeře a z úhlu prostřelil hostujícího brankáře – 4:0. Lhotě se podařilo v závěrečné minutě již jen snížit na konečných 4:1.
Frýdek-Místek: Mada (46. Jež) – Pernikář (46. Lys), Odstrčilík, Hrdlička, Jiří Prokeš – Matějka, Vojvodík, Jordan, Žáček – Ďurfina (59. Martin Krpec), Přemysl Krpec. Trenér Karel Orel.