Frýdek – Dolní Benešov 2:2 (1:1)

5. 2. 2006

FRÝDEK-MÍSTEK – DOLNÍ BENEŠOV 2:2 (1:1)
Na umělé trávě v Novém Jičíně pokračoval čtvrtým kolem zimní turnaj. Fotbalisté Frýdku-Místku nastoupili tentokráte proti Dolnímu Benešovu a k výhře jim chybělo pouhých pět minut. Nakonec skončil duel nerozhodně.
Úvod střetnutí byl zcela vyrovnaný. Frýdek se proti soupeři z MSFL prosadil v 19. minutě, když Lysův centr z levé strany za obranu soupeře, si zpracoval Krpec, který následně prostřelil brankáře Benešova – 1:0. Po půlhodince hry bylo srovnáno. Hráči Dolního Benešova se prosadili po rohovém kopu, kdy Mada inkasoval z bezprostřední blízkosti po dorážce. Na začátku druhé půle se nejprve objevil ve dvou příležitostech útočník Frýdku Tony, ale nebyl úspěšný. To vyšlo až v 51. minutě Lubomíru Němcovi a nutno říct, že parádně. Němec se před velkým vápnem soupeře uvolnil a jeho technická střela skončila v levém horním rohu – 2:1. Tento stav vydržel až do 85. minuty, kdy se Benešov prosadil opět po standardní situaci. Střelcem vyrovnávací branky byl Juchelka. „Škoda, že jsme dnes neudrželi vedení až do konce střetnutí,“ řekl po utkání trenér Frýdku Karel Orel. A měl pravdu. Touto brankou přišli valcíři o prozatímní vedení v tabulce. To teď převzali hráči Frenštátu, kteří rozdrtili Hranice. Právě s Frenštátem se střetne Frýdek v dalším kole turnaje. V sobotu 11. února se duel odehraje od 13 hodin.
Frýdek-Místek: Mada (46. Jež) – Pernikář, Mikula, Prokop (60. Hrdlička), Jiří Prokeš – Polášek, Lubomír Němec, Jordan, Lys – Krpec (60. Tomáš Němec), Mijaj. Trenér Karel Orel.

Další zápasy skupiny A:
Frenštát p. R. – Hranice n. Mor. 4:0, Český Těšín – Vítkovice B 2:2, Jakubčovice – Fulnek 0:0.