Frýdek porazil Hranice 3:2

28. 1. 2006

FRÝDEK-MÍSTEK – HRANICE N/M 3:2 (1:1)
Ve třetím kole zimního turnaje v Novém Jičíně vyhráli fotbalisté Frýdku-Místku nad Hranicemi o jednu branku a ujali se tak prozatímního vedení v tabulce.

Skóre utkání otevřeli fotbalisté Hranic ve 22. minutě, když po akci středem obrany překonali Madu v brance Frýdku. Tento dlouhán mezi třemi tyčemi, by mohl být první výraznou posilou valcířů. Ve 35. minutě zahrával Frýdek standardní situaci, míč odražený od zdi doputoval k Vojvodíkovi a ten střelou z poza šestnáctky srovnal stav na 1:1. Úvod druhého poločasu vyšel hráčům z Hranic, když se prosadili ve 48. minutě po centru z pravé strany. Z vedení se ale neradovali příliš dlouho, jelikož v 55. minutě poslal Vojvodík střílený centr před branku soupeře a na zadní tyči zcela osamocený Lubomír Němec ve skluzu podruhé srovnával skóre zápasu. O výhře Frýdku nakonec rozhodl Lubomír Němec v 83. minutě, když využil chyby hranického brankáře, který na kluzkém terénu uklouzl. V dalším kole se valcíři střetnou v sobotu 4. února od 13.00 hodin s Dolním Benešovem.
Frýdek-Místek: Mada – Pernikář, Prokop, Hrdlička, Lys – Matějka, Lubomír Němec, Vojvodík, Žáček – Krpec (65. Ďurfina), Tomáš Němec. Trenér Karel Orel.

Další zápasy skupiny A: Fulnek – Vítkovice B 2:0, Jakubčovice – Dolní Benešov 4:2, Český Těšín – Frenštát 2:3.