Frýdek prohrál s Jakubčovicemi

8. 11. 2004

FK FRÝDEK-MÍSTEK – JAKUBČOVICE 0:4 (0:3)
Fotbalisté Frýdku-Místku v posledním domácím střetnutí podlehli vedoucímu týmu divizní tabulky o čtyři branky.

Frýdek proti vedoucímu týmu divizní skupiny E nastoupil s několika změnami v sestavě. Do branky místo mladíka Šulíka nastoupil Jež, obranu vyztužil Aniol a v záloze se objevil omilostněný Šrámek. Právě tento hráč vyslal na branku hostí první střelu. To běžela sedmá minuta. O minutu později se octli v první příležitosti také hosté. Bohužel pro domácí skončila Bittova dělovka pod břevnem. Ve 13. minutě mohlo být srovnáno. Na Šrámkův trestný kop z poloviny hřiště si naběhl Aniol, a jeho hlavička jen těsně minula hostující branku. Ve 25 minutě vyslal Klajmon z pravé strany prudký centr, který si Prokeš nešťastně srazil do vlastní branky. Jakubčovice tak vedly již o dvě branky. Po půl hodině hry hosté opět trestali domácí chybu. Odražený míč se dostal na šestnáctku ke zcela volnému Šotovi a ten lobem překonal Ježe. Ve druhé půli již toho obě mužstva moc nepředvedla. V 66. minutě ještě zvýšil po dorážce Jurč na 0:4 a v 71. minutě po Ďrufinově vysunutí běžel Jordán sám na hostujícího brankáře. Útočník Frýdku volil střelu, která jen o chlup minula branku.
Frýdek-Místek: Jež – Aniol (46. Ďurfina), Adam, Jiří Prokeš – Ondřej Němec, Hlavatík, Šrámek, Gottwald, Lys – Jordán, Baroš. Trenér Karel Orel.