Frýdek prohrál se Zábřehem

2. 5. 2005

FRÝDEK-MÍSTEK – ZÁBŘEH 1:2 (0:1)

Druhý tým divizní soutěže skupiny E zavítal o víkendu do frýdecko-místeckých Stovek. A byli to právě hosté ze Zábřehu, kteří se ocitli v první vážné šanci. V 6. minutě odkopával míč po skrumáži před brankou Frýdku do bezpečí Odstrčilík. O šest minut později zahrávali hosté standardní situaci. Střelu přes zeď vyrážel Jež. Také Frýdek v první půli zahrozil. Ve 28. minutě odcentroval z pravé strany Kořínek, jenže Macurovi chyběli k dorážce snad centimetry. Skóre se měnilo po půl hodině hry, kdy se Smékal prosadil před Gottwalda. Ještě před poločasovým odchodem do kabin střílel Vojvodík těsně nad branku hostí. Úvod druhého poločasu domácí zaspali. V 50. minutě se přes Odstrčilíka dostal k zakončení Duda a zvýšil tak již na 0:2. Frýdku se v 78. minutě podařilo snížit. To Lys zahrával trestný kop do šestnáctky Zábřehu a Kořínek hlavou překonal hostujícího brankáře. Nakonec se body mohly i dělit, jenže v 90. minutě trefil Hynek Prokeš pouze dobře stojícího brankáře, takže si nakonec tři body za vítězství odvezli hosté ze Zábřehu.
Frýdek-Místek: Jež – Nováček, Odstrčilík, Lys – Gottwald (65. Hynek Prokeš), Polášek, Vojvodík, Němec, Macura – Kořínek, Maňák. Trenér Karel Orel.