Frýdek remizoval s Fryčovicemi

16. 8. 2004

FK FRÝDEK-MÍSTEK – FRYČOVICE 2:2 (2:1)
V generálce na úvodní utkání v divizi fotbalisté Frýdku-Místku zklamali. Na domácím hřišti si nedokázali poradit s Fryčovicemi, kteří hrají o tři soutěže níže.
Před prvním mistrovským zápasem se frýdecko-místečtí fotbalisté střetli ve Stovkách s Fryčovicemi, kteří hrají I. B třídu. Právě hostující hráči se ve 23. minutě překvapivě ujali vedení, když rohový kop Daniela Galáska zužitkoval Podracký. O šest minut později bylo skóre srovnáno. Čerňák zahrával z pravé strany standardní situaci a Šrámek hlavou do proti pohybu Adamčíka vyrovnal. Ve druhém poločase začali mít domácí více ze hry, dokázali však vstřelit pouze jedinou branku. Ta padla v 68. minutě, když Priesolovou kolmici proměnil Jordán. Když už se zdálo, že Frýdek hubeným náskokem tento duel vyhraje, rozběhl se v 86. minutě s míčem Somr. V šestnáctce domácích byl faulován a sám z penalty upravil na konečnou remízu 2:2.
Frýdek-Místek: Jež (67. Šulík) – Hlavatík (46. Aniol), Gottwald, Jiří Prokeš – Němec (67. Baroš), Jordan, Dvořák (46. Polášek), Čerňák, Lys – Šrámek, Priesol. Trenér Karel Orel.
Fryčovice: Adamčík (46. Míček) – Kohut – Chovanec (46. Pinkava), Randják, René Galásek – Podracký, Prokop, Blažek (46. Michal Galásek), Daniel Galásek (69. Kaletus) – Miroslav Somr, Rumel (74. Žurovec). Trenéři Karel Kohut a Roman Hruška.