Frýdek rozstřílel v divizi Horku n. M. 5:1

18. 9. 2005

Fotbalisté Frýdku deklasovali hráče Horky
HORKA NAD MORAVOU – FRÝDEK-MÍSTEK 1:5 (0:3)
Zcela jednoznačný průběh mělo utkání valcířů v Horce nad Moravou. Po sérii nevydařených duelů nastřílel Frýdek domácím pět branek.
Hráči Frýdku-Místku předvedli po třech nevydařených a prohraných zápasech v divizi konečně fotbal, který se musel líbit. Již v první minutě měl vyloženou šanci Krpec, ale jeho střela ze šestnáctky šla vedle. V 9. minutě opět zahrozili hosté, tentokráte spálil šanci Němec. O dvě minuty později tzv. do třetice to valcířům vyšlo. Chlebek uvolnil ve vápně domácích Krpce a ten poprvé v dresu Frýdku skóroval. Ve 20. minutě se výborně uvolnil u postranní čáry Sklenička a po jeho přihrávce skóroval podruhé Krpec. Ve 29. minutě to již vypadalo s domácími velmi špatně. Střelou z hranice šestnáctky vstřelil třetí úspěch hostí Němec. Vzápětí se po Němcově přihrávce ocitl před gólmanem Macura, ale nepřekonal jej. Před odchodem do kabin měl ještě tutovku Němec, brankář vyrážel střelu na roh. Také vstup do druhého poločasu vyšel lépe hráčům Frýdku-Místku. Ve 48. minutě si se Skleničkovým centrem poradil hlavou Chlebek – 0:4. Jasná převaha hostí byla korunována pátou brankou v 56. minutě. Úspěšným střelcem byl po individuální akci Němec. Fotbalisté Horky stačili už jen v 75. minutě snížit po chybě středu obrany na konečných 1:5.
Frýdek-Místek: Jež – Jakub Myšinský, Odstrčilík, Adam, Pernikář – Chlebek, Vojvodík, Němec (57. Polášek), Macura (65. Žáček) – Krpec, Sklenička (84. Kubáň). Trenér Karel Orel.