Frýdek vyhrál turnaj v Novém Jičíně

26. 2. 2006

Frýdek přes porážku vítězem turnaje
JAKUBČOVICE – FRÝDEK-MÍSTEK 2:0 (1:0)
Fotbalisté Jakubčovic přijeli ke svému duelu s Frýdkem přímo ze soustředění, i přesto projevili svou převahu a sílu, a uštědřili valcířům první porážku v turnaji.

Ještě v průběhu prvního poločasu hráli fotbalisté Frýdku-Místku s Jakubčoviemi vyrovnaný zápas. Těsně před poločasovým odchodem do kabin stačili hráči Jakubčovic po rohovém kopu skórovat – 1:0. Průběh druhé půle již vyzněl jasně ve prospěch favorita, který po standardní situaci skóroval podruhé. Po výhře nad Frýdkem se hráči Jakubčovic mohli radovat ze zisku druhé příčky. Z celkového prvenství se i přes porážku mohli radovat fotbalisté Frýdku-Místku, kteří v turnaji prohráli pouze v jednom utkání (právě s Jakubčovicemi).
Frýdek-Místek: Mada – Perníkář (46. Hrdlička), Vojvodík, Jiří Prokeš, Lys – Jordan, Lubomír Němec, Matějka, Žáček (46. Polášek) – Krpec, Ďurfina (61. Tomáš Němec). Trenér Karel Orel.
Další zápasy skupiny A: Frenštát p. R. – Vítkovice B 1:1, Český Těšín – Dolní Benešov 1:3, Hranice n. Mor. – TJ Fulnek : .