MFK HAVÍŘOV – FOTBAL FM 1:3 (0:1)

23. 7. 2006

Fotbalisté Frýdku-Místku zvítězili v Havířově
MFK HAVÍŘOV – FOTBAL FRÝDEK-MÍSTEK 1:3 (0:1)

Až ve třetím přípravném utkání zvítězili třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku. Na hřišti Slovanu Havířov se valcíři utkali s nováčkem krajského přeboru MFK Havířov.

V úmorném vedru vyběhli fotbalisté Frýdku-Místku ke svému třetímu přípravnému střetnutí. Do vedení se dostali o dvě soutěže výše hrající hosté ve 20. minutě, kdy exhavířovský Zoller prodloužil míč na svého kolegu z útoku Skleničku, který brankáře domácích obstřelil – 0:1.Vyrovnání přišlo v 56. minutě, kdy Havířov zahrával standardní situaci z hranice šestnáctky a na tečovanou střelu brankář Dittert nedosáhl. Frýdek se přeci jen proti svému soupeři prosadil. V 70. minutě se do šestnáctky po Němcově vysunutí dostal z levé strany Žáček a hosté se ujali vedení 1:2. O osm minut později se prosadil individuálně Čerňák a upravil tak na konečných 1:3 pro Frýdek-Místek. K další přípravě vyběhnou valcíři v úterý 25. července od 17.30 hodin v Palkovicích. Soupeřem jim budou divizní fotbalisté Frenštátu pod Radhoštěm. Pak již na Frýdek čeká sobotní pohárový duel s Velkými Karlovicemi.
Frýdek-Místek: Dittert – Holštýn (60. Pernikář), Odstrčilík, Hrdlička, Lys – Jordan (46. Matějka), Ulehla (46. Němec), Vojvodík (46. Polášek), Macura (46. Žáček) – Zoller (46. Čerňák), Sklenička. Trenér Karel Orel.