Robert Schedling

11. 10. 2004

Třebíč – starší dorost A 3:1
branka: Hynek Prokeš
Starší dorostenci se bohužel proti poslednímu týmu tabulky neprosadili a odjeli tak s porážkou o dvě branky.

Třebíč – mladší dorost A 2:1
branka: Vítek

starší žáci A – HFK Olomouc 3:1
branky: Lukáš Chlebek, Kozel, Vojkovský z pk
Ve velmi vyrovnaném střetnutí se domácím starším A žákům podařilo zvítězit. Udělali tím důležitý krok pro zisk alespoň šestého místa, které by jim zaručovalo postup do nejvyšší žákovské soutěže.

mladší žáci A – HFK Olomouc 3:2 (3:1)
branky: Čotek 2, Vaněk
Mladší ligoví žáci musí v těchto dnech řešit velmi nepříjemnou situaci. V posledním možném termínu vyfoukl Baník Ostrava brankáře Murína, takže trenérovi Hlaváčovi nezbyl pro tento post žádný hráč. Do branky proti HFK Olomouc se tak postavil záložník Martin Pavlát, a vůbec nezklamal. Svým výkonem pomohl k zaslouženému vítězství 3:2.

Slávia Orlová – starší žáci B 2:2
branky: Pešek 2
Velice smolné utkání sehráli starší B žáci v Orlové. Přitom začátek střetnutí tomu vůbec nenapovídal. Již ve 20 sekundě vyslal Farský středem hřiště Peška a hosté vedli. V 5. minutě to byl opět Pešek, který lobem překonal domácího brankáře. Ve 12. minutě chyboval ve středu hřiště Kosňovský, stoper Beier míč neodkopl a domácí snížili. Ve 32. minutě zcela zbytečně fauloval v pokutovém území hostí Kosňovský a Orlová z penalty vyrovnala. Druhá půle se odehrála zcela v režii Frýdku. Kluci svého soupeře přišpendlili k bráně, ale i ty nejvyloženější šance skončily buď na břevně, vedle nebo je zneškodnil domácí brankář.

starší žáci C – Slovan Havířov 3:1
branky: Vašina 2, Tobiáš
V souboji o první příčku tabulky byli od úvodní minuty lepší domácí hráči. Ti se sice museli vyrovnat s tím, že hosté již v 6. minutě vstřelili z trestného kopu za přispění brankáře Přadky vedoucí branku, ale ještě do poločasu vyrovnal Vašina. Ve druhém poločase přidali domácí dvě branky a zcela po zásluze si vybojovali první místo v KS skupiny C.

mladší žáci C – Slovan Havířov 1:3
branka: Raclawski
Naopak o své vedoucí postavení přišli mladší kolegové. Na svého soupeře tentokráte nestačili.