Muži Frýdku remizovali s Těšínem 3:3

22. 1. 2006

FRÝDEK-MÍSTEK – ČESKÝ TĚŠÍN 3:3 (0:2)
Na umělé trávě v Novém Jičíně pokračoval o víkendu zimní turnaj svým druhým kolem. Soupeřem Frýdku byli tentokráte hráči Českého Těšína.
Ani ve druhém kole zimního turnaje v Novém Jičíně nenašli valcíři přemožitele. Tentokráte však museli o remízu bojovat až do samotného závěru střetnutí. Průběh prvního poločasu totiž zcela vyzněl pro fotbalisty Těšína, kteří se ve 12. minutě ujali vedení brankou z pokutového kopu, to když se provinil faulující Perníkář. Ve 25. minutě se hráči Těšína mohli radovat podruhé. V 56. minutě zahrál frýdecký Žáček rohový kop na zadní tyč, tam míč vrátil před branku soupeře Lubomír Němec a Prokop snížil na 1:2. V 71. minutě bylo srovnáno. Němec utekl podél lajny a jeho následný centrovaný míč si soupeř srazil do vlastní sítě – 2:2. O sedm minut později se Těšín opět ujal vedení, když zužitkoval další pokutový kop za faul brankáře Ditterta. Dělbu bodů nakonec zařídil v 80. minutě Jordan, když se v dalším pokutovém kopu v zápase také nemýlil.
Frýdek-Místek: Dittert – Literák, Odstrčilík, Prokop (62. Hrdlička), Pernikář – Matějka, Lubomír Němec, Jordan, Polášek – Ďurfina (62. Tomáš Němec), Žáček. Trenér Karel Orel.