Archiv

Antonín Surma

5. 4. 2006

14. kolo MĚSTSKÉ LIGY v šachu

Dům dětí a mládeže Frýdek-Místek ve spolupráci s Beskydskou šachovou školou uspořádal v pátek 31.března – 14.kolo „Městské ligy mládeže v šachu“.
Na startu se prezentovalo celkem 65 dětí od 5 do 15 let a hrálo se 10 lig . V nejprestižnější Extralize se tentokrát o překvapení postaral Blahut Jarek, když svým výkonem předstihl a tedy zaslouženě vyhrál před svými protihráči s vyššími ELO body (síla šachisty, čím je číslo větší, tím stoupá síla šachisty). Druhé místo obsadil Rabatin Jakub a třetí místo získal Jiří Biolek.
Ve velmi vyrovnané 1.lize se může pochlubit ziskem 3,0 b. a 1.místem Zemková Klára. Vítězové dalších lig: Bok Ondřej, Vaníček Pavel, Kuča Ondřej, Rabatin Martin, Marek Matyáš, Procházková Matina, Daněk Vít, Saniter Ivo.

Všechny zájemce o šachovou hru zveme na další kolo, které se uskuteční v pátek 7. 4. / 28. 4. v Domě dětí a mládeže ve F-M, ul.Pionýrů, Místek od 15.30 do 18.30 hod.