SFC Opava – Fotbal FM 0:1

27. 8. 2005

OPAVA – K přátelskému utkání do Opavy zajížděli divizní fotbalisté Frýdku-Místku ve středu 24.srpna. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec zvítězili hosté 0:1, když branku vstřelil Němec po centru Žáčka. To běžela 60. minuta. Pak mohli domácí vyrovnat, ale střela jejich hráče skončila na tyči. Stejně dopadl v 79. minutě Polášek, když jeho křižná střela jen lízla brankovou konstrukci. „I když Opava klesla až do krajského přeboru, stále má ve svém kádru velmi zkušené borce. V zápase byly šance na obou stranách,“ řekl po utkání trenér Frýdku Karel Orel.
Frýdek-Místek: Jursa – Pernikář, Odstrčilík, Adam, Prokeš – Polášek, Vojvodík (46.Jordan), Němec, Žáček (62.Jakub Myšinský) – Šrámek, Ďurfina (46.Sklenička). Trenér Karel Orel.