Archiv

Antonín Surma

10. 10. 2006

Dvě družstva Beskydské šachové školy úspěšně vstoupila do sezóny 2006/2007 v 1.lize dorostu.
„C“ družstvo potvrdilo roli spolufavorita soutěže a vyhrálo všechna tři utkání přesvědčivým poměrem a pevně se usadilo na 1.místě. Kapitán a trenér týmu Ing.Pavel Benčo může být se startem spokojen, zvláště, když se přesvědčil, že celý tým má odhodlání splnit sportovní cíl pro letošní sezónu – zisk 1.místa a postoupit do prestižní Extraligy.

8. Nováková Veronika 2,0 b. / 2

Snad ještě větší ohlas než suverénní vítězství „C“ týmu mají výsledky a předvedené výkony „D“ družstva. Tým pod vedením kapitána a trenéra Petra Slováka byl před zahájením soutěže pasován na „otloukánka“ a jednoho ze sestupujících týmů. Leč družstvo podala v prvních třech kolech výkony na hranici svých možností a dokázala dvě utkání vyhrát a jednou remizovat. Protože i v předehrávce 7.kola tým zvítězil, je jasné, že tým se nejen udrží, ale bude atakovat umístění v první polovině tabulky.