Výsledky mládeže Fotbal FM (4.-5.3.2006)

5. 3. 2006

ORLOVÁ B – FRÝDEK-MÍSTEK dorost 3:2 (2:0)
Do vedení se rezerva Orlové dostala v 10. minutě, když využila chybu brankáře Frýdku. Po půl hodině hry vedla Orlová již o dvě branky. Na začátku druhého poločasu ve 45. minutě snížil na 2:1 Šteflíček po rohovém kopu Lukáše Kohuta. Orlová v 72. minutě opět zvýšila na dvoubrankové vedení, jenže mladíci v dresu Frýdku se nevzdali a v 78. minutě snížil na 3:2 Šmahaj, když brankáři Orlové vypíchnul míč a střelou do prázdné branky skóroval. Nakonec tento stav zůstal jako konečný. „V prvním poločase nás soupeř jasně přehrál. Škoda, že v průběhu první půle neodpískal hlavní rozhodčí penaltový zákrok na Vyviala. Ve druhém poločase byli kluci i místy lepší, jenže se nám nakonec nepodařilo vyrovnat,“ řekl k utkání s Orlovou trenér Frýdku Miroslav Goroš.
Frýdek-Místek: Zapletal – Lukáš Kohut, Marek Kohut, Tesař, Kamil Goroš – Pařenica, Špadt, Stonavský, Vyvial – Šmahaj, Mitrenga. Střídali: Slavík, Bonk, Šteflíček, Matwikow. Trenér Miroslav Goroš.

FK ČADCA – FRÝDEK-MÍSTEK starší žáci A 1:1 (1:1)
Ligoví starší žáci A zajížděli o víkendu k přátelskému utkání do Čadce. Střetnutí se odehrálo na zmrzelém škvárovém hřišti. Do vedení se dostali domácí hráči v 10. minutě, ale po trvalejší herní převaze dokázali mladí valcíři ve 28. minutě zásluhou Vašendy vyrovnat. Ve druhém poločase si obě mužstva vytvořila několik brankových příležitostí, skóre se ale nakonec již neměnilo.
Sestava FM: Balko – Tomsa (36. Škuta), Farský, Kosňovský – Biolek (57. Ondra), Vašenda, Knězek, Farny, Ondra (36. Saniter) – Juřena (36. Řezáč), Větříšek (67. Juřena).

FK ČADCA – FRÝDEK-MÍSTEK st. žáci B 2:11 (0:4)
Utkání mezi ročníky 1992 probíhalo nakonec v jasné převaze hostujícího mužstva, které svého soupeře přestřílelo o devět branek. O branky se podělili: Vojkovský 4, Trněný 4, Ostrák, Javorek, Pavlát.