MLÁDEŽ
FOTBAL FRÝDEK-MÍSTEK

UNEX Uničov – st. dorost A 0:2
branky FM: Lukáš Kohut, Mandičák
V souboji o první místo tabulky byli nakonec hostující fobalisté lepší a zcela po zásluze si z Uničova odvezli tři body.

UNEX Uničov – ml. dorost A 1:2
branky: Figura, Přecechtěl
Taktéž mladší dorostenci Frýdku-Místku bojovali o přední příčku. Po velkém boji nakonec i mladí valcíři obrali domácí o všechny body.

Dolní Benešov – st. dorost B 3:1
branka: Kozel

Dolní Benešov – ml. dorost B 1:3
branky: Pešek z PK, Juříček, Kolář

st. žáci A – Opava 0:2
Utkání ligových žáků hodně ovlivnil rozhodčí Kubíček, který zcela necitlivě posoudil střet domácího kapitána Trněného s hostujícím útočníkem a ukázal mu červenou kartu. I v oslabení si mladí valcíři vypracovali dvě příležitosti, které však nedokázali proměnit. Nakonec se prosadili hosté v samotném závěru, kdy dokázali využít dvou chyb Frýdku.

ml. žáci A – Opava 2:2
branky: Zahradník, Tomáš Boráň
Domácí zachránil od porážky v nastaveném čase Tomáš Boráň, který tak potrestal velkou hrubku hostujícího zadáka.

st. žáci B – Bílovec B 3:3
branky: Plešek, Ondřej Chlebek, Šigut
Utkání domácím B žákům vůbec nevyšlo. Bod nakonec zachraňovali v nastaveném čase zásluhou Šiguta.

ml. žáci B – Bílovec B 4:2
branky: Kučák 2, Burda, Neumann
Zápas zcela dvou odlišných poločasů. V tom prvním byli fotbalisté Bílovce jasně lepší a jen díky neproměnění několika šancí byl pro domácí fotbalisty milosrdný stav 0:2. Ve druhé půli stačily domácím čtyři šance na dokonalý obrat.

MFK Havířov B – st. žáci C 0:0

MFK Havířov B – ml. žáci C 0:3
branky: Zahradníček 2, Střálka