Znojmo rozdrtilo Frýdek

19. 4. 2004

ZNOJMO – FK FRÝDEK-MÍSTEK 4:1 (2:0)
V úvodní čtvrthodince nic nenasvědčovalo tomu, že si hostující hráči odvezou ze Znojma čtyřgólový příděl. Frýdek-Místek měl mírnou převahu, ale bez nějakých brankových příležitostí. Domácí fotbalisté se ve 20. minutě ujali vedení. Po centrovaném míči na bližší tyč se ve skluzu trefil Přibyl. Začal tak svůj velký koncert. Zlomový okamžik nastal o pár minut později. Skotnica si šikovně poradil s domácím zadákem, ale na brankáře Znojma si nepřišel. Ve 44. minutě se po dlouhém míči do šestnáctky nedomluvil Pěgřim s Prokopem a Přibyl zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase již hosté předváděli mdlý výkon. Po chybě zadáků Frýdku vstřelil Přibyl v 72. minutě hattrick.Také u čtvrté branky měl podíl Přibyl, který byl po zranění při chuti. Po jeho přihrávce vstřelil v 80. minutě Valnoha čtvrtý gól. V poslední minutě vhazoval dlouhý aut Kořínek a Šrámek z otočky alespoň snížil na 4:1. „Domácí hráči nás přehráli bojovností. Tahle vlastnost našim klukům bohužel chyběla,“ řekl po utkání zklamaný trenér Karel Orel. Frýdecko-místecké hráče tak teď čekají tři zápasy, ve kterých, pokud nechtějí sestoupit, musí bodovat. Již ve středu je čeká duel v Bystřici pod Hostýnem.
Frýdek-Místek: Šajer – Hlavatík, Prokop, Pěgřim – Gottwald (80. Jordan), Literák, Čerňák, Macura (46. Petr Kořínek) – Bartoš (61. Hodulík), Šrámek, Skotnica. Trenéři: Karel Orel a Roman Divina.
Do Stovek mohou diváci zavítat v sobotu 24. dubna, kdy se od 16.30 hodin utká Frýdek s Dolním Benešovem.