FOTBAL FM – Frýdek na úvod remízoval

14. 1. 2007

Látal v premiéře remízoval
FRÝDEK-MÍSTEK – FRENŠTÁT p. R. 1:1 (1:0)

NOVÝ JIČÍN – Nová trenérská dvojice třetiligových fotbalistů Frýdku-Místku se na úvod novojičínského zimního turnaje střela s Frenštátem pod Radhoštěm. Poslední tým divizní tabulky nakonec remízoval s valcíři 1:1.

V první půli měli více ze hry fotbalisté Frýdku-Místku, ale proti diviznímu soupeři se nakonec prosadili pouze v jednom případě, kdy ve 35. minutě zužitkoval Macurův centrovaný míč Matějka. O osudu konečného výsledku nakonec rozhodla 80. minuta, kdy si Žáček vstřelil vlastní branku. „Z průběhu druhé půle jsem zklamaný,“ řekl po konci svého premiérového zápasu trenér Frýdku Radoslav Látal. Ten ve svém mužstvu přivítal několik nových tváří, jako Kufa z Hranic na Moravě, Fujerík z Tescomy Zlín, Oborný z Dobratic, Čerňák z Frenštátu či Zachoval z Baníku Ostrava.
Frýdek-Místek:
I. poločas: Antošík – Pernikář, Hrdlička, Literák, Zachoval – Matějka, Kufa, Oborný, Macura – Fujerík, Krpec.
II. poločas: Dittert – Jordán, Pernikář, Prokeš, Lys – Polášek, Kufa, Čerňák, Žáček – Ďurfina, Sklenička. Trenér Radoslav Látal.

Další výsledky I. skupiny:
Fotbal Fulnek – TJ Nový Jičín 3:1 (0:1) – branky: Ditrich 2, Kretek – Dvořák. Fotbal Třinec – 1.FC Valašský 2:1 (Částka, Miko – Náměstek), Frýdlant n. O. – Jakubčovice 0:7 (0:3) (Langer, Doležal, Svatonský, Hanus, Schreier, Kunc, Janbík).