FOTBAL FM – NOVÝ JIČÍN 6:0 (5:0)

1. 2. 2007

FRÝDEK-MÍSTEK – TJ NOVÝ JIČÍN 6:0 (5:0)
NOVÝ JIČÍN – Fotbalisté Frýdku-Místku turnajové utkání s domácím Novým Jičínem neodehrál o víkendu, ale až v týdnu, jelikož svěřenci trenéra Látala nabírali na soustředění v Břeclavi fyzickou kondici. Únava však na valcířích vůbec nebyla vidět a již během prvního poločasu bylo o vítězi duelu rozhodnuto.
Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku dokázali na novojičínském turnaji zvítězit až na třetí pokus. Proti domácímu mužstvu z Nového Jičína si s chutí zastříleli. Frýdku se povedl vstup do utkání, když již ve druhé minutě prostřelil brankáře Jičína středopolař Literák. Valcíři pak svého soupeře v první půli zmáčkli na jejich polovinu hřiště a zásluhou dalšího úspěšného zásahu Literáka, dvou branek Matějky a jednoho gólu Myšinského, se šlo v poločase do kabin za stavu 5:0. Ve druhém poločase se již jičínští zatáhli před vlastní šestnáctku a Frýdek se tak střelecky snadno neprosazoval. Až zakončení Fujeríka vedlo k šesté brance v síti Nového Jičína. Valcíři se tak v tabulce vyhoupli před svého sobotního soupeře z Jakubčovic na třetí místo.
Frýdek-Místek:
I. poločas  Antošík – Hrdlička, Holštýn, Prokeš – Matějka, Literák, Cesnek, Macura – Myšinský, Němec, Oborný.
II. poločas  Dittert – Pernikář, Adam, Lys – Jordán, Kufa, Oborný, Melčák – Krpec, Fujerík, Žáček. Trenér Radoslav Látal.