FOTBAL FM – Valcíři opět remízovali

22. 1. 2007

Frýdek prohospodařil dvoubrankové vedení
1.VALAŠSKÝ FC – FRÝDEK-MÍSTEK 2:2 (0:2)

NOVÝ JIČÍN – Ani poločasové dvoubrankové vedení nestačilo fotbalistům Frýdku-Místku k premiérovému vítězství na zimním fotbalovém turnaji ve Frýdku-Místku.

Hráči Frýdku začali své druhé vystoupení na zimním turnaji v Novém Jičíně velmi dobře. Již ve 3. minutě se ujali vedení, když po rohovém kopu zakončoval Matějka do bránicích hráčů Rožnova, odražený míč doputoval k volnému Zachovalovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Ještě před koncem první půle šli valcíři do dvoubrankového vedení zásluhou Matějky, který zužitkoval centrovaného míče z levé strany od Oborného. Dvoubrankové vedení však hráče Frýdku ve druhém poločase značně ukolébalo. V 59. minutě zahrál v pokutovém území rukou Prokeš a Mička snížil z pokutového kopu na 1:2. Závěrečné slovo opět patřilo fotbalistům z Valašska, když se po centru ze strany prosadil v 82. minutě Drda a vyrovnal na konečných 2:2.

Frýdek-Místek: Antošík (46. Jež) – Zachoval, Prokeš, Klár (61. Hrdlička), Lys – Matějka, Oborný (46. Ulehla), Kufa (46. Čerňák), Žáček – Ďurfina (53. Oborný), Němec (46. Sklenička). Trenér Radoslav Látal.

Další utkání 2. kola: Jakubčovice – Fulnek 2:2 (2:1) (góly: 9 (pen.). Doležal, 31. F. Hanus – 3 (pen.). Vyskočil, 65. Seman). Frenštát p.R. – Frýdlant n.O. 4:1 (1:1). Utkání Nový Jičín – Třinec se hraje v úterý 23. ledna od 19 hodin.