Městská liga v šachu před kamerou – 7. kolo

Archiv

Antonín Surma

8. 1. 2007

7. kolo „Městské ligy v šachu mládeže“ uspořádali v pátek 5. ledna v Domě dětí ve Frýdku-Místku pracovníci DDM a Beskydské šachové školy. O tom, že Městská liga se stává populárnější víc a víc deklaruje přítomnost kamery Televize Ostrava POLAR, která zachycovala celé dění 7.kola.
Opět došlo k navýšení počtu startujících proti minulým kolům, tentokrát si přišlo zahrát šachy 60 dětí z celého okresu Frýdek-Místek, Třince. Děti byly rozděleny podle své šachové síly do celkem osmi šachových lig a přítomní trenéři tak měli možnost posoudit, jak se dětem zvedla výkonnost s porovnáním z minulého kola. Zvláštností
V nejsilnější a nejprestižnější Extralize dokázal Biolek Vladislav potvrdit svou dobrou šachovou formu a zaslouženě se radoval z vítězství, vybojoval 4,0 body. Druhé místo obsadil Milat Patrik (3,5 bodů) a třetí skončil Pavel Walek.
Dalšími vítězi lig se stali: Čapčuch David, Skopal Vojtěch, Walach Adam, Tkáč Vítězslav, Kaňáková Natálka, Šigutová Miroslava, Chlebek Jan.

Všechny příznivce šachové hry zveme na další kolo, které se uskuteční v sobotu 19.1. 2007 v Domě dětí a mládeže ve FM, ul.Pionýrů 752, Místek.

Inf.: M.Kocur, tel.:732 224 966