Archiv

Antonín Surma

30. 1. 2007

Extraliga dorostu
Beskydská šachová škola potvrdila své dosavadní suverénní postavení v Extralize dorostu. „A“ družstvo si na své konto připsalo další dvě vítězství a zajistilo si postup do „Finálové skupiny“ s plným počtem bodů. O skvělé formě šachistů Frýdku-Místku svědčí i fakt, že ve 42 partiích 34 x vyhráli, 5x remizovali a jen 3x prohráli.
V sobotu 27.ledna v 6. a 7.kole své soupeře „A“ družstvo spolehlivě přehrálo A64 Grygov 5,5-0,5 (vyhráli Rojíček V., Krejčí J., Kočičák J., Štukner Š., Novosadová K. a remizoval Pecha T.) a SK Zlín 4,0-2,0 (své partie vyhráli Kočičák J., Štukner Š., Novosadová K, Pecha T.).
Frýdek-Místek má v Extralize dorostu dvojnásobné zastoupení, vedle „A“ družstva startuje i „B“ tým, který prohrál se Zlínem jen nejtěsnějším rozdílem 2,5-3,5 (vyhráli Langner J., Langerová K. a remizoval Hrabuša M.) a v boji o záchranu spolehlivě porazil Grygov 4,5-1,5 (vyhráli M.Hrabuša, J.Kozel, Langner J., Langerová K. a remizovala Miturová M.). „B“ tým bude však hrát „B“ finále a čeká na něj boj o záchranu.